درباره یاسین مدیکال

گروه آموزشی یاسین مدیکال برای اولین بار در کشور برگزارکننده ی

دوره های آموزشی مهندسی پزشکی در محیط بیمارستانی و درمانی تاسیس شد تا به صورت کاملا علمی و عملی به دانش تجربی دانشجویان علاقه مند به این حوزه بیافزاید.

این گروه متشکل از نیرو های متخصص و اساتید حرفه ای میباشد.

تیم یاسین مدیکال مفتخر است از ابتدای حضور دانشجویان عزیز برای شرکت در دوره ها  خدماتی مثل : ارائه ی مشاوره قبل از ثبت نام  و پشتیبانی و مشاوره بعد از دوره جهت گزراندن کارآموزی در بیمارستان و معرفی به دپارتمان کاریابی مهندسی پزشکی و اخذ کارت طلایی مهندسی پزشکی یاسین مدیکال ..ارائه دهد.

هدف تیم یاسین مدیکال ارتقاء سطح علمی وآموزشی دانشجویان رشته مهندسی پزشکی در فضای بیمارستان است تا از نزدیک با تجهیزات پزشکی آشنا شده و نحوه کارکرد آنها را بیاموزند.

15 استاد مجرب
1200 دانشجوی عضو سایت
700 ساعت ویدئو
72 دوره اموزشی

دوره های آموزشی:

  • دوره ی مقدماتی تجهیزات بیمارستانی: این کلاس در محیط بیمارستانی برگزار میگردد . مباحث این کلاس شامل مقدمه ای بر رشته مهندسی پزشکی و آشنایی با آن وبازار کار این رشته وفعالیت ها ی این حوزه و نحوه رزومه نویسی که یکی از پایه های ورود به عرصه مهندسی پزشکی است  آموزش داده میشود.

 

-آموزش تجهیزات بیمارستانی:  کارگاه علمی آموزشی/ نگهداری وتعمیرات تجهیزات بیمارستانی و اتاق عمل (شامل دستگاه های اکوکاردیوگرافی و تجهیزات  تصویر برداری بیمارستانی / الکتروشوک / مانیتورینگ علائم حیاتی / ساکشن اتاق عمل/ پالس اکسیمتری/ الکترو کاردیوگراف/ پمپ سرنگ)

-کار با دستگاه و آشنایی با عیب های آن

-هدف مند شدن در حوزه مهندسی پزشکی

2- دوره ی تخصصی تجهیزات بیمارستانی: هدف از برگزاری این کلاس تعمیرات و کاربری تخصصی و پرورش نیروی آماده  به کار و فوق حرفه ای به علاقه مندان جهت ورود به بازار کار میباشد. مباحث این کلاس شامل موارد زیر میباشد: – کارگاه آموزشی تخصصی دستگاه اکتروسرجری/ تجهیزات بخش چشم پزشکی / تجهیزات بخش نوزادان و آموزش ابزارهای جراحی .

3-کارگاه های یک روزه : این دوره جهت یادگیری تخصصی یک یا دو دستگاه از دستگاه های پرکاربرد میپردازیم که در آن اپراتوری کالیبراسیون / تعمیرات برد هر دستگاه پرداخته میشود.

4- برگزاری همایش های مهندسی پزشکی و تور های داخلی ایران هلث

 

در نهایت هدف این تیم ارتقاء سطح علمی و اموزشی و اشنایی با محیط بیمارستانی برای علاقه مندان به این فیلد است.

0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )